Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Батарейки DURACEL, GP, Get Redy

Батарейки DURACEL, GP, Get Redy

 Батарейка-це джерело електрики для автономного живлення пристроїв.
Як виглядає батарейка? Батарейка - це циліндр, покритий ізольованою оболонкою. Висновки розміщені на протилежних торцях цього циліндра.
Як працює батарейка? Батарейка-це 2 металеві пластини, які занурені в електроліт. Одна пластина підключена до позитивного висновку, інша-до негативного. Поки батарейку не використовують, напруга її залишається незмінним. Але, як тільки до батарейці підключили прилад, як від позитивної пластини до негативної починає текти струм і напруга всередині батарейки починає зменшуватися. І тут починає діяти хімічна реакція. Чим більше сила струму, тим швидше буде відбуватися хімічна реакція в батарейці.
Разом зі стрімким розвитком техніки розвиваються технології виготовлення батарейок. На світовому ринку існує велика кількість компаній, що виробляють батарейки. Батарейки розрізняють за якістю, призначенню і ціні.
 
За типом розрізняють сольові, лужні, ртутні, срібні, повітряно-цинкові, літієві батарейки.
 
Батарейки Durasell випускаються з 1930 року. Компанія виготовляє батарейки основних типів. Це батарейки АААА, ААА, АА, С, D, 9V, батарейки для медичних приладів. Купити батарейки Durasell можна в будь-якому місті України.
 
Батарейки GP випускаються в широкому асортименті, починаючи з 1964 року. Це як стандартні батарейки, так і батарейки спеціального призначення. Батарейки GP легко вибрати, так як на упаковці зображені прилади, для яких вони призначені. Можна купити батарейки GP сольові або лужні.
 
Батарейки Get Ready підходять для приладів з низьким рівнем споживання електрики. Гарні для настінних годинників, будильників і ліхтариків. Купити
батарейки Get Ready - це значить заощадити кошти при цьому не жертвуючи якістю.

Энергосберегающие лампы оптом.

Замовити:
xfox2020@gmail.com